• Telefon : 0546 426 27 00

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Kirpik Lifting

Kirpik lifting son zamanlarda oldukça popüler olan kirpiğinize hava katan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kirpikler bakışlara anlam katan göz yapımızı ortaya çıkaran faktörlerden biridir sanki her sabah maskara sürülmüş kirpik kıvırıcıyla kıvrılmış gibi bir kirpikle uyandığınızı düşünsenize hem her gün makyaj derdinden kurtaracak hem de maskaralara ve sahte takma kirpiklere tonlarca para dökmemiş olacaksınız.

Kirpik lifting nasıl yapılır?

İlk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılır İkinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılır Üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilir Dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilir Beşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.

Neden kirpik lifting ?

Kirpik lifting orijinal kirpiklere zarar vermeden doğal yapıyı koruyarak kadınların en çok tercih ettiği uygulama arasına girmeyi başarmıştır. Biz kadınların önceliği daima doğal ve bakımlı gözükmektir denize, havuza girerken çıkmayan ruj kullanıyoruz peki neden kirpiklerimize de aynı özveriyi göstermeyelim ki? 

Kirpik lifting ne kadar kalıcıdır ?

Kirpikten Kirpiğe farklılık gösterdiği gibi ortalama 6-8 haftadır.

Hemen Ara 0546 426 27 00 7 / 24 Whatsapp destek hattı