• Telefon : 0546 426 27 00

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

İPEK KİRPİK

Kirpikler, gözlerin en güzel aksesuarıdır. Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, daha fazla farkedilir olsun istiyorsanız işte size son zamanların en favori yöntemi İpek Kirpik. Orijinal kirpiklerinizin üzerine uygulanan ipek kirpik, aslında kirpiklerinize gür ve çarpıcı bir görüntü vermek üzere uygulanan bir işlemdir. İpek kirpik saf ipekten imal edilen kirpiklerin, göz yapısına göre sıralanarak kendi kirpik diplerinize teker teker uygulama işlemine verilen isimdir. İpek kirpik uygulaması kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Normal takma kirpiklere kıyasla daha uzun süre kullanacağınız ipek kirpikler su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna dayanıklıdır. İpek kirpik uygulaması kişinin orjinal kirpiklerine zarar vermeyen ve makyaj hissiyatı yaratmayan bir uygulamadır. Ayna karşısındaki doğal görüntünüze derinlik katmayı garantileyen ipek kirpikler sayesinde kendinizi her gördüğünüzde çok daha motive olabilmeniz mümkün. İpek kirpik, makyaj ürünlerinin yarattığı ağırlık hissinin yanı sıra takma kirpiklerin neden olduğu rahatsızlığı da ortadan kaldırıyor ve kirpik kıvırıcı araçların risklerini yaşamadan doğal ve etkileyici bakışlar elde etmenizi sağlıyor. Göz hatlarımızı orataya çıkaran ipek kirpik uygulaması, uzun bir süre boyunca hacimli kirpiklere sahip olmanıza imkan tanıyor.

 

İPEK KİRPİK NE KADAR DAYANIR ?

Takıldıktan sonra en fazla 7-8 hafta kullanılabilir bunun ilk 4.-5. haftasından sonra yavaş yavaş dökülmeye başlar. Bu süreçte daha uzun kullanmak isteyenler bir bakıma gelip aralara düşenlerin yerine ilave kirpik ekleyebilirler.

Doğal Kirpiklerinize Zarar Verir mi?

 Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en güzel özelliği  kişinin kendi kirpiklerine herhangi bir zararının olmamasıdır. Ayrıca özel medikal yapıştırıcı kullanıldığından allerjik değildir. Göze hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanabilmektedir.

İpek Kirpik uygulaması sonrası dikkat edilmesi gerekenler?

 İpek kirpik uygulamasından önce yüzdeki makyaj kalıntılarından arındırılmalıdır.  Hassas bir makyaj temizleme sütü ile temizlenir ve yüz, temizleme jeliyle yıkanır. Kirpik diplerinde kullanılacak olan yapıştırıcı için ciltde ki yağ arınmış olmalıdır. İpek kirpik uygulamasından önce 48 saat içerisinde kirpiklerinizi ovuşturulmamalı, kıvırıcı aparatlar ve kirpik perması uygulanmamalıdır. Uygulama boyunca gözler kapalı kalır. Kullanılıyorsa, lensler çıkarılır. Yüksek ısı ve yoğun neme maruz kalmaması için ipek kirpik uygulaması sonrasında 48 saat boyunca solaryum, sauna ve buhar banyosundan kaçınılmalıdır. Kirpik diplerindeki yapıştırıcının etkisini kısa zamanda kaybetmemesi için uygulamadan sonra 48 saat maskara kullanılmamalıdır. Yine uygulamadan sonra, kirpik alanlarının temizliğinde dikkatli olunmalıdır. Yağ bazlı temizleyiciler, makyaj sökücü kremler veya göz kremleri kirpik diplerine yakın sürülmemelidir.

Hemen Ara 0546 426 27 00 7 / 24 Whatsapp destek hattı