• Telefon : 0546 426 27 00

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

CİLT BAKIMI

Bakımlı ve çekici görünmek güzel olmak arzusu yüzyıllardır süre gelen tarihin her döneminde görülen toplumsal bir davranıştır. İnsanların içinde bulunduğu dönemin toplum,kültür,gelenek ve göreneklerine göre her zaman bakımlı olmaya önem göstermişlerdir.İnsanlığın gelişimiyle beraber,kozmetik kullanımıda ilk çağlardan günümüze kadar artarak devam etmektedir.

Güzel görünmek,sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak yaşam tarzımızın bir parçası haline gelmiştir ve insanın kendisine olan güvenini artırarak beden ve ruh sağlığını olumlu yönde etkilemiştir.

Kadınlar tarihsel süreç boyunca  güzellik kavramı ile özdeşleşmiş olduklarından hedef kitle olmuşlardır. Ancak günümüzde hem kadınlar hem erkekler aynı öneme sahiptirler.

CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR ?

Cildin temizlenmesi  ve tazelenmesi için yapılan bir işlemdir. Çevre kirliliği, sigara, Cildin eksiklerini görmemek, cilt tipine uygun olmayan ürünler kullanmak, cildin ürettiği sebum salgısı gibi nedenlerle cilt yağlanır, gözenekler  tıkanır, cildin hava alması engellenir, siyah noktalar oluşur, bazen kurur ve matlaşır. Herkes farklı cilt yapılarına sahiptir bu nedenle düzenli şeklide cildine uygun profesyonelce yapılan cilt bakımlarını  yapan kişilerin sorunsuz bir cildi olacağını söyleyebiliriz. 

Düzenli cilt bakımı :  Siyah nokta ve sivilceleri , Cilt lekelerini , Geniş gözenekleri ,  Ciltteki cansız ve donuk görünümü , Ciltteki renk eşitsizliklerini gidermektedir.

 

Hemen Ara 0546 426 27 00 7 / 24 Whatsapp destek hattı