• Telefon : 0546 426 27 00

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Tüyler özellikle de kadınlar için son derecede can sıkıcıbir durum olmaktadır. Tüyler her ne yöntemle alınsa bile yine de kısa zaman içerisinde yerlerinde yenileri çıkmaktadır. Her defasında tüyleri almak ve pürüzsüz görünmek de son derecede zahmetli bir iş olmaktadır. Bu noktada birçokkişi vücutlarında bulunan istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulmayıistemektedirler. Bunun için de lazerepilasyon yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde kıl köklerineinilerek istenmeyen tüylerin sonsuza dek çıması engellenmektedir. Cildin alttabakalarında bulunmakta olan istenmeyen tüylerin köklerini zayıflatmak adınabu bölgelere lazer ışıkları gönderilmektedir. Vücudun değişik bölgelerinde görebu aşamada farklı sayıda seanslar uygulanmaktadır. Tüylerin kökleri tamamenişlevlerini kaybettiklerinde epilasyon yapılan bölgelerde yeniden tüy oluşumlarımeydana gelmemektedir. Bu sayede de lazerepilasyon uygulaması ile tüylerinden kurtulan kişilersonsuza dek tüysüz ve pürüzsüz olan ciltlere sahip olabilmektedirler. 
Lazer Epilasyon Zararları Var Mı?

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenkişiler vücutlarının değişik bölgelerine göre farklı sayıda seanslaralmaktadırlar. Bölgelere göre seans sayıları tüylerin yapısına ve bulunduklarıbölgelere göre değişmektedir. Bu noktada lazer uygulamalarının gereklistandartlara uygun olarak kesim çözüm sağlayan bir şekilde yapılmasıgerekmektedir. Bu noktada istenmeyen tüylerinden lazer epilasyon ile kurtulmakisteyen kişiler bu uygulamaların herhangi bir zararı olup olmadığını da meraketmektedirler. Lazer epilasyonları araya zamanlar koyularak seanslarıgerçekleştirilen bir işlemdir. Bu seanslar 4-5 kez tekrarlandıklarında sağlığada herhangi bir şekilde zararı olmamaktadır. Ancak bu noktada lazer epilasyon yöntemi ile istenmeyetüylerinden kurtulmak isteyen kişilerin ciltlerinin durumu, uygulamalarsonrasındaki bakım ve epilasyon işlemlerinin nasıl uygulandığı gibi faktörlerde son derecede önemli olmaktadır. Bu noktada kişilerin lazer uygulamalarıyaptıracakları yere de son derecede dikkat etmeleri gerekmektedir. İyi biryerde bu uygulamaları yaptıran kişiler herhangi bir sağlık sorunuyaşamamaktadırlar. Tabi kişilerin bunun yanında uygulamalar ardındanuzmanlarının tavsiyelerini dinlemeleri ve bakımlarını en iyi şekildegerçekleştirmeleri de son derecede önemli bir durum olmaktadır. Tüm budurumlara dikkat eden kişiler hiçbir sorun yaşamadan istemedikleri tüylerdensonsuza dek sorunsuz bir şekilde kurtulabilmektedirler.

Hemen Ara 0546 426 27 00 7 / 24 Whatsapp destek hattı